ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre priemyselné vozidlá

Tlmiče sa nemontujú len do vozidiel, ale aj do mnohých technických systémov, zariadení a budov. Tlmiče nárazov pre priemyselné aplikácie sú široko používané.

Vedeli ste, že napríklad rádiové veže musia prejsť pravidelnou kontrolou STK? A že majú namontované aj tlmiče? Miliónové nákupy môžu byť zrazu bezcenné, ak ich už nebude možné uviesť do prevádzky.

Zariadenia a technológie, kde sa tlmiče používajú:

  • Kombajny
  • Bowlingové dráhy
  • Vibračné stroje
  • Železničná doprava
  • Dopravné pásy

Tlmiče sa používajú všade. Rozsah ich použitia v priemysle je preto obrovský.

Ak sú tlmiče chybné, zvyčajne to vedie k vážnym problémom.

Aby prístroje naďalej perfektne fungovali a STK ich nevyradila z prevádzky, môžete sa pri priemyselných aplikáciách spoľahnúť na tlmiče od Marquart.

Nájdeme pre vás to správne riešenie z našich rozsiahlych zásob alebo s vami vyvinieme riešenie na mieru.

Pri starších prístrojoch, strojoch a zariadeniach už výrobcovia často neexistujú. Preto tu vzniká priestor pre nás a naše desaťročia odborných  znalostí a skúseností v oblasti tlmičov.

Skúsenostiach našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart nám dávajú za pravdu. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart.

Neváhajte a pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK