ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre cisternové vozidlá

Bezpečnosť nadovšetko!

Pohyblivé bremená (kvapaliny) predstavujú pre vodiča a podvozok mimoriadnu výzvu, najmä v prípade prepravcov nebezpečného tovaru, ako sú cisterny. Tu je dôležité rýchlo a šikovne reagovať na fyzikálne zákony pohybujúcej sa hmoty. Zosilnené tlmiče pre cisterny vám pomôžu s ovládaním vášho vozidla.

Primárne ciele všetkých zúčastnených sú vždy:

  • Žiadne nehody ani škody na majetku
  • Žiadne nebezpečenstvo pre životné prostredie
  • Žiadne riziká spojené s BOZP
  • Žiadne poškodenia nebezpečného tovaru

Poškodené alebo slabé tlmiče sú pri cisternách významným bezpečnostným rizikom. Pravidelne a dokonale udržiavaná cisterna je popri dodržiavaní doby jazdy a odpočinku základom bezpečnosti  pri preprave nebezpečného nákladu.

Ste zodpovedný za bezpečnú prepravu. Dôkladne si zaznamenajte všetky chyby, nedostatky aj ich náznaky  a pred vykonaním údržby o nich informujte váš servis.

Zosilnené tlmiče od Marquart: Medveď medzi tlmičmi

Ak je potrebné vymeniť tlmiče, podporíme vás pri výbere ideálnych zosilnených tlmičov pre vaše cisternové vozidlá. S tlmičmi Marquart sú vozidlá s pohyblivým nákladom tiež stabilnejšie a bezpečnejšie pri jazde. Naše tlmiče majú hrubšie piestne tyče, väčší objem oleja a progresívne charakteristiky. Zosilnené tlmiče od Marquart priľnú rýchlejšie, zabraňujú neobmedzenému kývaniu a udržujú vaše vozidlo pevne v stope. Výsledok: výrazne lepšia ovládateľnosť a maximálna bezpečnosť v každej jazdnej situácii. Nami špeciálne vyvinutá charakteristika zaisťuje bezpečnú manipuláciu najmä s tekutým nákladom.

Na našej stránke s referenciami zákazníkov si môžete prečítať o skúsenostiach našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. „Mám pocit, že jazdím na novom aute.“ Spoľahnite sa na zosilnené tlmiče pre cisterny od Marquarta, špecialistu na tlmiče. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK