Roger R., Stalden

Maximálna spokojnosť

Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je pohodlnejšia.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Referencia
Tím Marquart - KARAVAN.SK

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla? Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Eure Elisa vom Marquart-Team

Takto by mohla byt referencia s galeriou

Wenn auch ausgewaschene Waldwege nicht das typische Terrain für ein Wohnmobil sind – anhand der großen Löcher und Wannen kann man die „Wirkung“ unterdimensionierter Dämpfer schon von Weitem erkennen.

Ganz anders dagegen das Wank- und Nickverhalten nach dem Einbau unserer verstärkten Dämpfer: der Fahrzeug-Aufbau federt sichtbar weniger nach und befindet sich auch wesentlich schneller und stabiler wieder in der Null-Position!

Ihr wollt das Wanken eures Fahrzeugs auch minimieren? Dann ruft uns unter 05432 30606 an oder nutzt das Kontaktformular auf unserer Website (Link in Bio). Wir beraten euch unverbindlich und genau passend für eure ganz individuellen Fahrzeuge!