ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre mliekarenské vozidlá

100% spoľahlivosť!

Stopercentná spoľahlivosť technológie je dôležitá najmä pri dopravných prostriedkoch na prepravu tekutých potravín, ako sú vozidlá na zvoz mlieka. V takom prípade môže byť mlieko zozbierané z fariem rýchlo a včas a bezpečne prepravené do spracovateľských závodov za pomoci našich zosilnených tlmičov.

So štandardnými tlmičmi sa „rozhojdaniu“ mliečnej cisterny nedá zabrániť. Keď sa kvapalina začne pohybovať, trvá príliš dlho, kým sa znova upokojí. Mnohí vodiči musia skutočne zastaviť a počkať, kým kývanie ich vozidla ustane.

Vďaka aplikácii obzvlášť progresívnych stupňov odskoku a stupňov kompresie zaisťujú naše zosilnené tlmiče pre cisterny pokoj a "ticho" v každej situácii. Aj keď opustíte cestu s vozidlom na zber mlieka, aby ste sa dostali na vzdialenú farmu, vždy budete mať svoje vozidlo dokonale pod kontrolou.

Zosilnené tlmiče od Marquart ponúkajú zvýšenú bezpečnosť jazdy

Ak je potrebné vymeniť tlmiče na vašom aute na zber mlieka, podporíme vás pri výbere ideálnych zosilnených tlmičov. Naše tlmiče majú hrubšie piestne tyče, väčší objem oleja a progresívne charakteristiky. Zosilnené tlmiče od Marquart priľnú rýchlejšie, zabraňujú nebrzdenému kolísaniu a udržia vaše vozidlo pevne v stope. Výsledok: zosilnené tlmiče pre ciserny na prepravu a zvoz mlieka umožňujú výrazne zlepšené jazdné vlastnosti a maximálnu bezpečnosť v každej jazdnej situácii – najmä pri preprave kvapalných nákladov.

Tu si môžete prečítať o skúsenostiach našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK