ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre historické vozidlá

Staré ale dobré

Historické a historické úžitkové vozidlá sú naše kultúrne bohatstvo. Nielen do múzeí a klasických autoklubov, ale aj na reklamu, ako investíciu alebo v neposlednom rade na zábavu. Tento segment sa teší čoraz väčšej obľube. Kto sa neusmieva, keď stretne čo i len jeden z týchto vzácnych kusov?

Pre youngtimery aj veterány platí: reštaurovanie a konzervácia historických úžitkových vozidiel je zvyčajne veľkou výzvou. Náhradné diely na staré ojazdené úžitkové vozidlá a nákladné autá  sa hľadajú ťažko a technické informácie o komponentoch podvozku už často nie sú dostupné.

Zosilnené tlmiče aj pre klasické autá

Pre vás ako nášho zákazníka to už nie je problém. Potrebujeme od vás len rozmery zabudovaných tlmičov, rozmery úchytov a vami požadované parametre.

Na základe toho pre vás nájdeme ten správny tlmič z našich rozsiahlych zásob. Je možné, že na veľmi „exotických“ tlmičoch zmeníme uloženie, prípadne ho prispôsobíme CNC objímkami, puzdrami alebo podložkami na mieru.

Produkty na mieru sú zvyčajne na ceste k vám do 24 hodín.

Naše zosilnené tlmiče pozitívne ovplivňujú ostatné komponenty podvozku

Výsledkom montáže našich tlmičov je okrem iného aj lepšie správanie pri riadení. A v neposlednom rade možno pridať nejaký centimeter, dva výšky, ktorý sa rokmi zmenšil.

Drahé výrobky na mieru sú tak zbytočné. Výkon našich tlmičov je rovnako presvedčivý ako naše ceny.

Nová manipulácia s vaším starým kolesom vás bude inšpirovať.

Nové jazdné vlastnosti Vášho "starčeka" vás budú inšpirovať.

 

Sme radi, že môžeme byť vaším partnerom aj pri prestavbách vozidiel

Či už ide o "food truck", prerobené chladiarenské vozidlo alebo projekty expedičných vozidiel na základe historických vozidiel. Zvýšené alebo znížené, pohodlné alebo progresívne: môžeme vám poskytnúť každú možnosť.

Zosilnené tlmiče pre historické úžitkové vozidlá všetkých značiek

U nás nájdete tlmiče pre celý sortiment značiek historických úžitkových vozidiel. Od Borgward Transporter cez MAN G90 ako valník cez MAN Transporter 12.170 až po MAN KAT, máme skladom tlmiče pre všetky modely. Rovnako ako pre nákladné autá Mercedes Benz od skriňovej dodávky T1 „Bremer“ po Vario a „Düsseldorfer“ po Mercedes Trucks LK až po SK.

Vrátili sme na cesty staré nákladné autá Iveco ako 90-16 AW, ale aj staré autobusy Buessing, Setra-Kässbohrer, dokonca aj poschodové z Berlína či Londýna. Aj úžitkové vozidlá Magirus Deutz... od sklápačov až po terénne autá... nákladné autá Krupp, nákladné autá Faun alebo aj exotické ako nákladné autá Mack a nákladné autá Tatra.

Tu si môžete prečítať o skúsenostiach našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK