ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre autobusy

Zosilnené tlmiče od Marquart: viac bezpečnosti a pohodlia

Tlmiče nárazov sú vo veľkej miere zodpovedné za bezpečnosť a pohodlie cestujúcich vo vozidle. Autobusy čelia širokej škále výziev. Či už ide o meniacu sa hmotnosť nákladu, nekvalitný asfalt na vidieckych cestách, kľukaté a strmé horské cesty alebo silný bočný vietor na cestách v blízkosti pobrežia – zosilnené tlmiče pre autobusy vám vždy ponúkajú optimálny kontakt s vozovkou a stabilné prejazdy zákrutami.

Autobusy ako klasické úžitkové a prepravné vozidlá musia vykonávať svoju prácu nielen spoľahlivo, ale aj ekonomicky. So zosilnenými tlmičmi od Marquart získate mimoriadne odolné tlmiče.

Správny tlmič pre každý autobus

Či už ide o mestské alebo diaľkové, jednoduché, kĺbové alebo poschodové autobusy – zosilnené tlmiče ponúkajú to správne nastavenie pre každý autobus, aby ste mohli spoľahlivo a bezpečne prepravovať cestujúcich vo svojom vozidle. Pre vozové parky vo verejnej doprave radi zareagujeme na vaše špeciálne potreby a vytvoríme pre ne aj nové série.

Skúsenosti a referencie našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. Prejdite aj vy na zosilnené tlmiče od Marquartu. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK