ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre expedičné vozidlá

Do divočiny

Spoznávať svet, jazdiť kamkoľvek chcete, dokonca aj ďaleko od civilizácie? A vždy mať so sebou svoje pohodlie, vlastný obytný priestor. Čistá sloboda! S expedičnými vozidlami môžete byť sebestační na celé týždne aj v odľahlých oblastiach. So zosilnenými tlmičmi pre expedičné vozidlá ste optimálne vybavení na extrémne túry a výlety do divočiny.

Aby vášmu dobrodružstvu nič nebránilo, je nevyhnutná dôkladná diagnostika a údržba vášho expedičného vozidla. Pred tým, ako vyrazíte na cestu, si preto nechajte skontrolovať tlmiče. Zvážte aj to, čo od vozidla a tlmičov očakávate. Nie je čas na upgrade do „triedy medveďov“ aj pre vás? Stavte na zosilnené tlmiče pre expedičné vozidlá.

Zosilnené tlmiče pre expedičné vozidlá

Naše tlmiče sú také robustné, že aj po tisíckach kilometrov na nespevnených cestách a štrkových cestách stále vykonávajú svoju prácu vynikajúco. S tlmičmi od Marquart už nie je problém prejsť hlbokými výmoľmi. So zosilnenými tlmičmi môže vaše expedičné vozidlo čeliť akejkoľvek výzve. Stačí nasadnúť a vyraziť. Zvýšenie komfortu a bezpečnosti prostredníctvom zosilnených tlmičov od Marquart vás nadchne.

„Žiaden sklon pre moju štvorkolku MB Vario 816 so zosilnenými tlmičmi nie je prekážkou, navýšenie bezpečnosti je obrovské... Vozidlo sa len tak rýchlo nezahrabe. Ešte raz vám ďakujem za skvelé riešenie,“ hovorí spokojný zákazník, ktorý svoje vozidlo vylepšil na zosilnené tlmiče Marquart. Viac si o tom môžete prečítať na našej stránke s referenciami zákazníkov. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK