ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre vozidlá údržby ciest

V prípade komunálnych úžitkových vozidiel neustále dochádza k opakovaným nákladom

Neustále sa opakujúce jednostranné pohyby karosérie vozidla sú v komunálnych úžitkových vozidlách normou. Zaťaženie tlmičov je zodpovedajúco vysoké. Týka sa to napríklad špeciálnych vozidiel, aké používajú zimné služby, kde snehové pluhy a snehové frézy odpratávajú sneh vždy na tú istú stranu. Alebo nákladné autá s čelným alebo bočným nakladačom. Na pomoc tu prichádzajú vystužené tlmiče pre úžitkové vozidlá.

Komunálne úžitkové vozidlá sa vo všeobecnosti používajú mnoho rokov. O to dôležitejšie je preto rozhodnúť sa pre vysokokvalitné komponenty vozidla, ktoré nielenže odolajú každodenným nárokom, ale odolajú aj stopám času.

Ponúkame zosilnené tlmiče pre komunálne úžitkové vozidlá:

  • Vozidlá na komunálny aj objemný odpad
  • Zametacie stroje na čistenie ulíc
  • Ramenový čistič
  • Vozidlá s ramenami na starostlivosť o stromy alebo odstraňovanie lístia
  • Servisné vozidlo na prepravu osôb
  • Vozidlá na kosenie a údržbu zatrávnených plôch
  • Mestské dodávky
  • Iné vozidlá s predným, zadným alebo bočným ramenom, plošinou alebo nakladačom

Zosilnené tlmiče pre komunálne úžitkové vozidlá: robustné a odolné

Zosilnené tlmiče Marquart sú ideálne pre všetky tieto účely. Vďaka robustnej konštrukcii s hrubšou piestnicou, veľmi dlhým vedením piestnice a väčším obsahom oleja sú tlmiče Marquart odolnejšie a majú väčšie rezervy. Reagujú tiež oveľa rýchlejšie, aby sa minimalizovalo nakláňanie vozidla. Či už ide o maximálne zaužívaný Mercedes Actros, často preťažený Fuso Canter alebo dlhonohý Unimog s „vrodeným“ sklonom k ​​pretáčaniu, na každý problém máme riešenie.

Neustále preťažovanie spôsobuje, že štandardné tlmiče sa rýchlo unavia. Vďaka tomu je jazda nebezpečnejšia ako doteraz. Slabými tlmičmi navyše trpia aj ostatné podvozkové komponenty.

Tento problém riešia naše zosilnené tlmiče pre komunálne úžitkové vozidlá. Bezpečnejšia manipulácia na jednej strane a užitočný vedľajší efekt na strane druhej: znižujete opotrebovanie ostatných komponentov podvozku - riadenie, pružiny a v neposlednom rade pneumatiky.

Majitelia vozidiel, ktorí prešli na Marquart, hlásia na našej stránke s referenciami zákazníkov. Patrí medzi ne množstvo mestských parkovísk a konfekčných zariadení. Pošlite nám dopyt. Radi pomôžeme.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK