ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre dodávky

Doručovacia prevádzka sa neustále zvyšuje!

Či už Mercedes Sprinter, Iveco Daily, Fiat Ducato alebo VW Crafter, Citroen Jumper, Peugeot Boxer alebo Renault Master. Všetci sú tu zastúpení a nároky na tento typ vozidiel sa každým dňom zvyšujú. Čoraz viac nákladu sa musí prepravovať z bodu A do bodu B s čoraz kratšími dodacími lehotami.

Stavte na zosilnené tlmiče pre dodávky.

Vysoká rýchlosť, plne využitý nakladací priestor, zmena jazdných pruhov, zväčšujúci sa počet nových staveníšť: štandardná konfigurácia podvozku Sprinter alebo podvozku Fiat Ducato je v 70 % všetkých prípadov úplne prekonaná. Navyše, ak má vozidlo najazdených veľa kilometrov a tlmiče, ktoré sú už veľmi ojazdené a strácajú svoju silu, stáva sa nebezpečným. Nedovoľte, aby to dospelo do tohto bodu. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart!

Identifikácia chybného tlmiča nie je vždy jednoduchá

Rozbité tlmiče môžu byť veľmi nebezpečné. Konajte včas, hneď ako sa objavia prvé známky opotrebovania. Najčastejšia príčina poruchy - olej použitý na tlmenie pomaly mizne za piestnicou a zanecháva na skrini mastný film.

Chybné tlmiče ešte stále spoznáte podľa tohto:

  • Nie rovnaké opotrebovanie pneumatík
  • Vozidlo citlivo reaguje na bočný vietor
  • Kývanie volantom
  • Kolísanie
  • Vozidlo sa pri brzdení nakláňa
  • Predná náprava vozidla sa v ostrých zákrutách výrazne ponára
  • Vozidlo je nepokojné po prejazde hrebeňmi, vyjazdenými koľajami, výmoľmi, poklopmi a hrboľami
  • Nebezpečný pocit pri jazde na kruhových objazdoch

Nechajte pravidelne kontrolovať tlmiče dodávkových vozidiel

Odporúčame pravidelne kontrolovať tlmiče vašej dodávky. Poškodené tlmiče môžu mať vážne následky na bezpečnosť jazdy – napríklad výrazne dlhšiu brzdnú dráhu. Počas tohto testu by sa mali vždy kontrolovať okolité komponenty. Pretože pri poruche tlmičov transportéra sa rýchlejšie opotrebúvajú aj ostatné podvozkové komponenty. Predídete tak zbytočným prestojom a nákladom.

Zosilnené tlmiče od Marquart: Medveď medzi tlmičmi

Marquart ponúka veľké množstvo zosilnených tlmičov pre dodávky rôznych modelov ako Mercedes Sprinter, VW Transporter a Crafter či Iveco Daily. To znamená, že pre to isté vozidlo máme rôzne „úrovne ladenia“. S nami môžete rozhodnúť, ako sa bude vaše vozidlo správať na ceste v budúcnosti. Ponúkame tiež vzpery napríklad pre Ducato, Mercedes Sprinter, Peugeot Boxer a ďalšie základné vozidlá. Zosilnené vzpery Marquart zabraňujú vybočeniu v kruhových objazdoch a pri brzdení.

Zažite lepšiu ovládateľnosť a maximálnu bezpečnosť v každej jazdnej situácii. S hrubšími piestnicami a väčšou kapacitou oleja reagujú zosilnené tlmiče Marquart rýchlejšie a lepšie držia vozidlo v stope. Na mieru nájdeme aj riešenie pre prepravníky s jednostranným alebo špeciálnym nákladom ako sú plnené pracovné stoly alebo police, ktoré sú inštalované vo vozidle.

Tu si môžete prečítať o skúsenostiach našich zákazníkov, ktorí prešli na tlmiče Marquart. Mnohí majú pocit, že jazdia na novom aute. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart. Pošlite nám dopyt.

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK