ZOSILNENÉ TLMIČE MARQUART

Pre nákladné vozidlá

Zosilnené tlmiče pre nákladné vozidlá: Bezpečnosť na prvom mieste!

Ťažké kamióny na poškodených cestách, kto nepozná kolísavý tanec kamiónov, ktorý často naberá nebezpečné rozmery pri zmene jazdného pruhu. Tu sú potrebné rýchlo reagujúce zosilnené tlmiče: Zosilnené tlmiče pre ťažké úžitkové vozidlá.

Tlmiče Marquart vám ponúkajú potrebné vlastnosti, aby bolo vaše nákladné vozidlo stabilné v každej situácii. Či už ostré zákruty, zmeny jazdného pruhu alebo prudká zmena stúpania: Nechajte si individuálne poradiť od špecialistu na tlmiče.

Pozitívnym vedľajším efektom je, že naše zosilnené tlmiče pre ťažké úžitkové vozidlá tiež znižujú opotrebenie ostatných komponentov podvozku. Riadenie, pružiny a v neposlednom rade pneumatiky vykazujú vďaka našim tlmičom podstatne menšie opotrebovanie.

Skladom máme vhodné tlmiče pre všetky typy nákladných vozidiel.

  • Mercedes Actros, Atego, Econic, Arox, Zetros
  • Iveco Stralis, Eurocargo
  • Scania série L až S
  • Volvo série FH a FM
  • DAF XF, CF a LF
  • Renault séria T

Zosilnené tlmiče pre ťažké úžitkové vozidlá udržia vaše nákladné vozidlo na ceste lepšie

Zvýšená bezpečnosť jazdy či už smerová stabilita alebo v zákrutách, pri bočnom vetre alebo pri brzdení. Naše tlmiče majú hrubšie piestne tyče, väčší objem oleja a progresívne charakteristiky. Zosilnené tlmiče od Marquart rýchlejšie priľnú a udržia vaše vozidlo pevne na stope. Výsledok: výrazne lepšia ovládateľnosť a maximálna bezpečnosť v každej jazdnej situácii.

Zakázkové tlmiče pre nákladné autá

Vieme však nájsť ten správny tlmič aj pre dlho nevyrábané série a vzácne značky (napr. Steyr, Saurer, Leyland), ak máte originálne číslo náhradného dielu (OE číslo) alebo rozmery. Takto dostaneme vášho "starčeka" späť na cesty.

Prečítajte si o skúsenostiach našich zákazníkov po prechode na zosilnené tlmiče Marquart. Pošlite nám dopyt. Prejdite na zosilnené tlmiče Marquart!

Vybrané referencie

Skúsenosti so zosilnenými tlmičmi Marquart

Referencia

„Som maximálne spokojný“

„Tlmiče som testoval posledné štyri dni a musím povedať, že naozaj cítiť veľký rozdiel. Kývanie je takmer preč, jazda na kruhových objazdoch, zákrutách a nájazdoch na diaľnicu je oveľa lepšia.

Pritom som nezaznamenal výraznejšiu stratu komfortu.

Dokonca aj manželka (spolujazdkyňa) si všimla, že jazda je ide lepšie.

Stručne povedané: "Som maximálne spokojný."

Roger R., Stalden

Chcete aj vy minimalizovať kývanie vášho vozidla?

Aj keď vymyté lesné cesty nie sú typickým terénom pre obytné automobily – „efekt“ poddimenzovaných tlmičov je na veľkých dierach a vyjazdených koľajach vidieť už z diaľky.

Kývanie a nakláňanie po inštalácii našich zosilnených tlmičov je úplne iné: karoséria vozidla viditeľne menej "pruží" a je tiež oveľa rýchlejšia a stabilnejšia v nulovej polohe!

Chcete tiež minimalizovať kývanie vášho vozidla?
Potom nám zavolajte na číslo +421 905 503 350 alebo použite kontaktný formulár na našej webovej stránke (DOPYT). Poradíme vám nezáväzne a presne pre vaše konkrétne vozidlo!

Tím Marquart - KARAVAN.SK